Özel Naipoğlu AnaokuluÖzel Naipoğlu Anaokulu

Drama


Yaratıcı Drama" çocukların yaşantı yoluyla öğrenmelerini sağlayan, hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını destekleyen bir sanat dalı ve çocuğun yaparak yaşayarak öğrenmesinde etkili bir eğitim yöntemidir. Öğrenciler drama ile gelecekte yaşayacakları rolleri, karşılaşacakları olaylar karşısında nasıl davranmaları gerektiğini yaşayarak öğrenirler. Kimi zaman nesli tükenmiş bir hayvana can verir, kimi zaman maceralı bir yolculuğa çıkarlar, kimi zaman da zaman da yolculuk yapıp en sevdikleri yere gidebilirler. Çocukların hayal gücünü, hislerini ve düşüncelerini geliştirmesine katkıda bulunan drama bir grup olarak berebar çalışabilme, kendisini ve başkalarını anlayabilme, kendisine güven duyma ve karar verebilme, dil ve iletişim becerilerini geliştirmektedir.
Organik Bahçemiz

Çocuklarımız bahçemizde eğlenerek, uygulamalı bir şekilde öğrenecekler. Organik bahçemiz sayesinde artık dersler daha eğlenceli olacak.


Fotoğraf Galerimiz

Organik Mutfak

Okulumuz mutfağında hazırlanan yemekler tamamen organik bahçelerden temin edilen ürünlerden hazırlanır. Detay için tıklayınız.

Tanıtım Videomuz

Okulumuzun tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Aylık Yemek listemiz

Beslenme uzmanımızın kontrollerinde ve organik besinlerle hazırlanan yemeklerimizin aylık listesi için tıklayınız.

Görsel Sanatlar

Görsel Sanatlar Eğitimimizle çocuklarımız eğlenerek öğreniyorlar. Gelişim çağında çocuklarımızın görsel sanatlar eğitimimiz ile birlikte yaratıcı yönlerinin gelişmesini ve sanatla bütünleşerek ufuklarının açılmasını sağlıyoruz.Devamı için tıklayınız.